شرایط و ضوابط

استفاده و بهره از سایت نیتاکالا به منظور توافق شما با شرایط وقوانین ذیل تلقی میگردد:

  1. در مرحله اول تمامی خدمات ارایه شده و محتویات سایت نیتاکالا صرفا برای استفاده غیر تجاری و شخصی شما عزیزان عرضه شده است. و طبق قوانین و ضوابط هر گونه کپی برداری از محتویات سایت نیتاکالا برای مقاصد تجاری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد و در صورت کپی برداری محتویات حتما باید با ذکر منبع و آدرس سایت ارایه شود.
  2. اطلاعات موجود در سایت نیتاکالا بر اساس اطلاعات ارایه شده از جانب شرکتهای تولید کننده در سایت قرار داده می شوند. ممکن است اطلاعات وارد شده دارای خطاهای نگارشی وغیر دقیق باشند، سایت نیتاکالا هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات درج شده ندارد و تمامی اطلاعات سایت نیتاکالا به طور مداوم به روز و آپدیت می شوند.
  • خرید از سایت نیتاکالا بر مبنای شرایط و ضوابط تعیین شده و همچنین آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک از جانب جمهوری اسلامی ایران میباشد.
  • کاربران محترم باید حتما در حین سفارش کالای مورد نظر خود فرم واطلاعات مربوطه را به طور صحیح وارد نمایند . درصورتی که اطلاعات ناقص و یا صحیح نباشند ممکن است سفارش شما مورد پیگیری قرار نگیرد و یا به تاخیر بیفتد.
  • فروشگاه اینترنتی نیتاکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال کارکرد سایت که میتواند خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند مسائل مربوطه به اینترنت ،تجهیزات سخت افزار وغیره) نمی پذیرد.
  • تمامی ابزارهایی که در نیتاکالا برای ارتباط با مشتریان در نظر گرفته شده ،به همین منظور طراحی شده که کاربران و مشتریان عزیز میتوانند از آن استفاده کرده و از همین طریق با ما در ارتباط باشند.
  • شما میتوانید با ارسال ایمیل به info@nitakala99.com با ما در ارتباط بوده و همچنین درنظرسنجی ها شرکت و انتقادات و پیشنهادات خود را نیز برای ما ارسال کنید . لازم به ذکر است که ارتباط ما با کاربران و مشتریان با توجه به درج نشانی تلفن وآدرس و … صورت میپذیرد پس از درج اطلاعات اشتباه جدا خودداری کنید .
  • تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی سایت  www.nitakala.com میباشد. ما با هیچ روش غیر رسمی به جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و مورد تایید سایت با شما تماس نمیگیریم .
  • سایر سایت ها و لینکهای مربوطه که در سایت ” نیتاکالا ” به منظور اطلاعات کامل تر و بیشتر کاربران قرار داده شده است مستقل بوده و فروشگاه ” نیتاکالا ” هیچگونه مسئولیتی در قبال آنان ندارد.
  • تمامی اطلاعات ثبت شده توسط کاربران در سایت ” نیتاکالا ” به صورت محرمانه و ایمن میباشد و در اختیار طرفین و اشخاص قرارداده نمیشود و ما موظفیم که با آخرین فن آوریها حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کنیم .

گارانتی

مدت گارانتی و خدمات فروش بسته به نوع کالای خریداری شده فرق دارد و بطور معمول در سایت ” نیتاکالا ” 7 روز در نظر گرفته می شود(در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد): اکنون چناچه محصول یا کالای ارایه شده همراه با گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار میبایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی به نسبت ارایه  کالا و خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام کند.(البته ناگفته نماند که گارانتی کردن کالا به دست خود خریدار میباشد و خود تصمیم میگیرد که کالای دریافتی دارای گارانتی باشد یا خیر).

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبان/کارشناس مربوطه که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن
مقایسه